 Campagne "Werk maken van Natuur !"
Om onze werking een stukje meer financiële draagkracht te geven, worden binnen vzw Pro Natura Steunfonds een aantal sponsormenu’s uitgewerkt.
Particulieren kunnen ons altijd steunen via een extra gift. Alles wat u betaalt boven de 10€ (lidgeld) wordt geboekt als gift. U kunt deze gift laten toewijzen aan een specifiek project (zie onder ‘fonds’ ‘lijst projecten’). Op dit ogenblik zijn wij niet gerechtigd om fiscale attesten uit te schrijven. Daar wordt echter aan gewerkt …
Als bedrijf kunt U uiteraard ook een gift overmaken aan het Fonds, al dan niet gekoppeld aan een project uit de “lijst projecten”. U kan echter ook uw bedrijfsnaam als sponsor koppelen aan de werking van Pro Natura of van de Kasteelhoeve in Poeke onder de slogan " X helpt Kasteelhoeve Poeke (of Pro Natura) Werk maken van Natuur !". In de onderliggende rubrieken vindt u meer informatie over het sponsormenu en de aangeboden return, we vatten hier samen :
- Sponsoring van machines en transportmiddelen : U stelt de machine of het transportmiddel ter beschikking van PNN. Als return een communicatie op de machine of via pers, enz… dat U Pro Natura helpt Werk maken van Natuur.
- Sponsoring van een evenement : Voor de kostprijs van 1.000€ krijgt u een prominente vermelding (in communicatie en visueel op het evenement) dat U sponsor bent van ….)
- Symbolisch aandeelhouder : Zo’n aandeel kost 1.000€ en maakt uw bedrijf symbolisch aandeelhouder van één der vestigingen van Pro Natura. Return : prominente vermelding van uw aandeelhouderschap aan de ingang van het gebouw.
Zowel particulieren als bedrijven kunnen voorstellen doen om binnen het fonds een eigen projectwerking uit te bouwen.
Wenst u de naam van uw bedrijf op een andere wijze te koppelen aan onze slogan “Werk maken van Natuur!”. Dat kan ! Samen maken we een voorstel op uw maat en volgens uw wensen !
Voor meer info – klik even op “fonds” en “sponsoring” op de menu van de homepagina !
|